window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-H2CFPKF9NG'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199212710-1');

Wizytówka Google

Wyróżnij firmę

Wizytówka Google Moja Firma jest w obecnej chwili niezwykle ważnym narzędziem do zarządzania wizerunkiem przedsiębiorstwa w wyszukiwarce i mapach Google. Podane w niej informacje tekstowe, zdjęcia lub filmy oraz opinie na temat Twojej firmy, jak również ich bieżąca kontrola i aktualizacja znacząco wpływają na wizerunek przedsiębiorstwa oraz ułatwiają Klientom znalezienie jej w gąszczu innych, konkurencyjnych biznesów.

wizytówka google

Co zrobimy?

Plan działania

Specjaliści naszej agencji dokładnie zbadają Twoją firmę i określą, jak może się wyróżnić na tle morza konkurencji. Samo uruchomienie wizytówki zapewni Twoim Klientom dostęp do podstawowych informacji takich jak adres firmy, numer telefonu, trasa dojazdu i godziny otwarcia. Nasza agencja poza samym skonfigurowaniem wizytówki zajmie się również jej optymalizacją i zarządzaniem profilem Twojej firmy. Możliwości, jakie daje wizytówka Google, są ogromne. W zależności od Twojej branży możemy prowadzić wpisy, zarządzać produktami i usługami, weryfikować oraz odpowiadać na opinie, tworzyć wydarzenia. Zajmiemy się również pozycjonowaniem Twojej wizytówki. Mamy kilkuletnie doświadczenie, obsługujemy kilkadziesiąt wizytówek, wiemy co zrobić, aby również Twoja firma pokazywała się na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania w Google.

Jaki będzie rezultat?

Korzyści dla Ciebie

Konfiguracja wizytówki, czyli konta Google Moja Firma, to szansa zarówno dla Ciebie, jak i Twojego potencjalnego Klienta, który zapewne wyszukuje informacji o produktach lub usługach w Internecie. Możliwość dodania rozszerzonych informacji takich jak opis oferowanych usług czy produktów, zdjęć, materiałów wideo lub opinii, otwiera drogę Twojej firmie na pozyskanie nowych Klientów.

Po wpisaniu nazwy Twojej firmy lub sprecyzowanej usługi w wyszukiwarkę Google, Twoja wizytówka pojawi się na samej górze wyników wyszukiwania. Osoba, która wyszukuje takich informacji, z poziomu wizytówki będzie mogła przeczytać opinie oraz zapoznać się z ofertą umieszczoną na Twojej stronie internetowej, sprawdzić trasę dojazdu lub zadzwonić bezpośrednio do Twojej firmy.

wizytówka google

Odezwij się do nas

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Odezwij się do nas już dziś

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Sprawdź portfolio

Obsługujemy kilku osobowe firmy jak i również duże przedsiębiorstwa.