!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '1614246362394578'); fbq('track', 'PageView'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2MVVZPTEH3');

Wizytówka Google

Wizytówka Google Moja Firma jest w obecnej chwili niezwykle ważnym narzędziem do zarządzania wizerunkiem firmy w wyszukiwarce i mapach Google. Podane w niej informacje tekstowe, zdjęcia oraz opinie na temat Twojej firmy, jak również ich bieżąca kontrola i aktualizacja znacząco wpływają na wizerunek Twojej marki oraz ułatwiają klientom znalezienie jej w gąszczu innych, konkurencyjnych biznesów.


Google Moja Firma

Zajmiemy się prowadzeniem i optymalizacją wizytówki Twojej firmy w Google My Business

Posiadanie wizytówki, czyli konta Google Moja Firma, to szansa zarówno dla Ciebie, jak i Twojego klienta, który wyszukuje informacji o produktach lub usługach w Internecie. Możliwości, jakie daje wizytówka Google, są ogromne. W zależności od Twojej branży możemy prowadzić wpisy, zarządzać produktami i usługami, weryfikować oraz odpowiadać na opinie czy też tworzyć wydarzenia.

Celem naszych działań jest zwiększenie widoczności Twojej firmy w wynikach wyszukiwania, co przyczyni się do zwiększenia ruchu na stronie internetowej Twojej firmy oraz do zwiększenia liczby klientów.


Pomożemy Twojej firmie osiągnąć pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania

Skuteczne wypozycjonujemy wizytówkę Twojej firmy w wynikach Google. Obsługujemy kilkadziesiąt wizytówek, wiemy co zrobić, aby Twoja firma pokazywała się na pierwszych wynikach wyszukiwania.

Po wpisaniu nazwy Twojej firmy lub sprecyzowanej usługi w wyszukiwarkę Twoja wizytówka pojawi się na samej górze wyników wyszukiwania. Osoba, która wyszukuje takich informacji, z poziomu wizytówki będzie mogła przeczytać opinie, zapoznać się z ofertą umieszczoną na Twojej stronie internetowej, sprawdzić trasę dojazdu oraz zadzwonić bezpośrednio do Twojej firmy.

TOP 1 w Google

Skontaktuj się z nami, czekamy na Twój ruch

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Zachęcamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Skontaktuj się

Opinie o naszych usługach

logo

Agencja wykonuje dla naszej firmy szereg działań marketingowych. Stworzyła dla nas nową stronę internetową, zajmuje się pozycjonowaniem oraz obsługą mediów społecznościowych. Wysoko cenimy sobie zaangażowanie pracowników, ich profesjonalizm oraz solidność, cechy te są niezbędnym elementem doskonałej i owocnej współpracy. Z pełnym zaufaniem polecamy agencję More Solutions jako wiarygodnego, solidnego partnera.

Zbigniew Białas

STALEX MYSZKÓW

logo

Zespół More Solutions zaoferował naszej firmie nową stronę internetową, usługę pozycjonowania oraz obsługę mediów społecznościowych. Wszystkie te elementy zostały wykonane z najwyższą jakością i ponad nasze oczekiwania. Cały czas korzystamy z usług agencji, a nasza widoczność w Internecie i liczba klientów stale rośnie. Gorąco polecamy tę agencję każdej firmie poszukującej skutecznych rozwiązań marketingowych.

Paweł Czyż

EKOPUNKT

logo

Agencja wykonała dla naszej firmy stronę internetową. Budowa strony obejmowała wszystkie kroki od etapu ustalenia naszych oczekiwań i potrzeb aż po uruchomienie jej i dopilnowanie, żeby znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Projekt witryny był szyty na miarę, zgodnie z naszymi wytycznymi. Efekt finalny całkowicie spełnił nasze oczekiwania, został też dostrzeżony i pozytywnie odebrany przez klientów. Wzorowa współpraca, polecam!

Wiktor Gregorczyk

AQUANUR S.C.