!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '1614246362394578'); fbq('track', 'PageView'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2MVVZPTEH3');

Czekamy na Twój ruch

MORE SOLUTIONS ™

Gen. Sikorskiego 43, 40-282 Katowice

Ponidziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

kontakt@moresolutions.pl

Piotr Garski

Co-owner & Marketing Specialist

(+48) 507 187 641

piotr.g@moresolutions.pl

Kamil Bigaj

Co-owner & Web Development Specialist

(+48) 608 714 415

kamil.b@moresolutions.pl


Dynamiczny zespól

Jesteśmy dynamicznym zespołem kreatywnych ludzi o innowacyjnym umyśle

Od ponad dwóch dekad pomagamy firmom ze wszystkich sektorów rozwijać swoją obecność w Internecie, w taki sposób, aby generowała dla klientów jak największą wartość, a dla właściciela jak największe przychody. Nasza oferta jest zawsze szyta na miarę i dostosowana w stu procentach do Twoich potrzeb i celów biznesowych.

Przygotowane przez nas strategie są zaprojektowane specjalnie dla Twojej branży i Twoich indywidualnych celów. Nasza agencja opiera się na zaufaniu i jest nastawiona na budowanie długoterminowych relacji, które przyczynią się do sukcesu Twojej firmy.


Często zadawane pytania

Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej?

Koszt stworzenia strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak złożoność projektu, wymagane funkcjonalności oraz rodzaj technologii. Szacowany koszt stworzenia strony internetowej waha się od kilku tysięcy do kilku dziesięciu tysięcy złotych, uśredniając koszty kilku naszych ostatnich realizacji, możemy powiedzieć, że należy nastawić się na inwestycję około 12 tysięcy złotych netto.

Ile kosztuje pełen pakiet usług dla firmy w Internecie?

Trudno jest określić dokładny koszt pełnego pakietu usług dla firmy w Internecie, ponieważ zależy on od wielu czynników, takich jak rodzaj i zakres usług, potrzebne narzędzia oraz liczba specjalistów. Koszt takiego pakietu usług może wahać się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Przy pakiecie zawierającym usługę pozycjonowania strony internetowej, prowadzenia profili w mediach społecznościowych oraz zarządzania wizytówką Google Moja Firma, należy nastawić się na inwestycję około 6 tysięcy złotych miesięcznie netto.