!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '1614246362394578'); fbq('track', 'PageView'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2MVVZPTEH3');

Opinie o usługach

logo

Realizacja zlecenia aktualizacji strony przebiegła zgodnie z planem. Profesjonalne podejście do klienta i doradztwo, przed realizacją wszystko zostało mi wyjaśnione. Co więcej, firma dba o kontakt z klientem przez cały proces i jest otwarta na wszelkie sugestie i zmiany. Jestem zadowolony z realizacji i polecam agencję.

Tomasz Głąb

AIRBAG GROUP

logo

Zespół More Solutions zaoferował naszej firmie nową stronę internetową, usługę pozycjonowania oraz obsługę mediów społecznościowych. Wszystkie te elementy zostały wykonane z najwyższą jakością i ponad nasze oczekiwania. Cały czas korzystamy z usług agencji, a nasza widoczność w Internecie i liczba klientów stale rośnie. Gorąco polecamy tę agencję każdej firmie poszukującej skutecznych rozwiązań marketingowych.

Paweł Czyż

EKOPUNKT

logo

Zespół More Solutions dał się poznać jako rzetelny i solidny partner o elastycznym podejściu do naszych potrzeb i zleceń. Agencja wykonała dla nas kilka stron internetowych pod dedykowane studia i prowadziła działania marketingowe, które przyniosły efekty. Doskonały kontakt i wysoka skuteczność sprawiają, że chętnie polecam tę agencję jako godną zaufania.

Daniel Habura

INE PAN WARSZAWA

logo

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firmą More Solutions. Nawiązaliśmy relacje biznesowe już kilka lat temu i od tamtej pory nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie. More Solutions to zdecydowanie jeden z najlepszych partnerów biznesowych, z jakimi miałem okazję pracować. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Tomasz Łapaj

SHARING4KIDS

logo

Agencja wykonuje dla naszej firmy szereg działań marketingowych. Stworzyła dla nas nową stronę internetową, zajmuje się pozycjonowaniem oraz obsługą mediów społecznościowych. Wysoko cenimy sobie zaangażowanie pracowników, ich profesjonalizm oraz solidność, cechy te są niezbędnym elementem doskonałej i owocnej współpracy. Z pełnym zaufaniem polecamy agencję More Solutions jako wiarygodnego, solidnego partnera.

Zbigniew Białas

STALEX MYSZKÓW

logo

Agencja wykonała dla naszej firmy stronę internetową. Budowa strony obejmowała wszystkie kroki od etapu ustalenia naszych oczekiwań i potrzeb aż po uruchomienie jej i dopilnowanie, żeby znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Projekt witryny był szyty na miarę, zgodnie z naszymi wytycznymi. Efekt finalny całkowicie spełnił nasze oczekiwania, został też dostrzeżony i pozytywnie odebrany przez klientów. Wzorowa współpraca, polecam!

Wiktor Gregorczyk

AQUANUR S.C.

logo

Współpraca w celu stworzenia nowej strony internetowej dla naszego obiektu była bardzo udana. Realizacja przebiegła sprawnie i bez problemów, zgodnie z naszymi wymaganiami, a nowa strona internetowa kompletnie spełniła nasze oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z wyników i bez wątpienia polecam usługi agencji More Solutions innym.

Monika Głąb

JURAJSKA PERŁA

logo

W Wer.pl współpracujemy z agencją marketingową More Solutions w zakresie dostarczania usług hostingowych od kilkunastu lat. Polecamy również usługi More Solutions zainteresowanym klientom i wszyscy z zadowoleniem potwierdzają, że agencja zapewnia nie tylko najwyższej jakości usługi, ale także skutecznie buduje zaufanie wśród klientów, co zostało potwierdzone przez liczne projekty. W oparciu o te pozytywne doświadczenia mogę polecić More Solutions jako solidnego partnera biznesowego.

Tomasz Sikora

WER.PL

logo

Od 2007 roku agencja More Solutions prowadzi dla Hotelu Verde Montana dedykowane kampanie i kompleksową obsługę marketingu cyfrowego. Agencja prowadzi oraz koordynuje działania pozwalające na uzyskanie przewagi konkurencyjnej, a tym samym lepszą realizację przyjętych celów sprzedażowych. Super podejście do klienta i szybki czas realizacji. Firma More Solutions jest profesjonalna w każdym calu. Z powodu tego profesjonalnego podejścia, doradztwa oraz wysokiej jakości, polecam tę agencję.

Agnieszka Senkowicz

HOTEL VERDE MONTANA

logo

Polecam agencję jako godnego partnera w zakresie tworzenia stron internetowych. Zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami i w wyznaczonym terminie. Świetnie wykonana strona internetowa, super podejście do klienta i szybki czas realizacji. Efekty nowej strony w pełni zaspokoiły nasze wymagania.

Łukasz Krawczyk

KRAJAN SARBINOWO

logo

Nasza współpraca przebiegała sprawnie i zgodnie z założeniami. Zlecenie stworzenia strony internetowej zostało wykonane profesjonalnie i fachowo, jednym słowem nie mam się do czego przyczepić. Agencja przeprowadziła również sesję zdjęciową wszystkich dostępnych modeli obuwia, jakość finalnych zdjęć była na topowym poziomie. Bez wątpienia polecam firmę.

Krzysztof Kowacki

RIKO

logo

Zgłosiłem się do agencji z prośbą o stworzenie prostej strony internetowej. Agencja wykazała się profesjonalnym podejściem do sprawy, szybko i sprawnie stworzyli dla mnie nową stronę. Jestem zadowolony ze współpracy i w szczerze polecam usługi firmy innym.

Zbigniew Góra

PLASTPOL S.C.