window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-H2CFPKF9NG'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199212710-1');

Obsługa Social Media

Daj się zauważyć

Klienci Twojej firmy na sto procent posiadają profile w mediach społecznościowych w których szukają nie tylko informacji prywatnych, ale także produktów i usług. Komunikacja z Klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok oraz YouTube to jeden z najlepszych sposobów na przybliżenie marki i zapewnienie Klientom wglądu czym zajmuje się Twoja firma.

obsługa social media

Co zrobimy?

Plan działania

Nasze działania zawsze rozpoczynamy od gruntownej analizy Twojej firmy i jej Klientów. Dzięki temu dowiemy się, w jaki sposób firma dotychczas prezentowała się na rynku.

Przeprowadzona analiza pomaga naszej agencji, w określeniu jakich treści potrzebuje Twoja firma. Przygotujemy dla Twojej firmy strategię obecności i komunikacji na kanałach mediów społecznościowych. Skupimy się na profesjonalnej obsłudze Twoich firmowych kont w Social Media takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok oraz YouTube. Nasza agencja zadba o wysokiej jakości publikacje. Prowadząc Twoje profile w mediach społecznościowych, zatroszczymy się również o Twój wizerunek, poprowadzimy korespondencję z Klientami, zweryfikujemy opinie oraz będziemy odpowiadać na komentarze.

Jaki będzie rezultat?

Korzyści dla Ciebie

Prawie każdy ma dziś konto na Facebooku, Instagramie, LinkedIn czy TikToku. Aż 97% sklepów internetowych w Polsce komunikuje się ze swoimi Klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Badania informują, że w 2021 roku w Polsce było prawie 26 milionów użytkowników Social Media. Oznacza to, że jest to bardzo ważne miejsce, z którego możesz pozyskać Klientów dla Twojej firmy.

Pomożemy wykorzystać Twojej firmie pełen potencjał mediów społecznościowych, który wzmocni Twoją markę w Internecie. Odpowiednio dobrane przez naszą agencję kanały mediów zagwarantują, że dotrzesz do swoich aktualnych i nowych Klientów oraz zrealizujesz swoje cele.

obsługa social media

Odezwij się do nas

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Odezwij się do nas już dziś

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Sprawdź portfolio

Obsługujemy kilku osobowe firmy jak i również duże przedsiębiorstwa.