!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '1614246362394578'); fbq('track', 'PageView'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2MVVZPTEH3');

Obsługa Social Media

Klienci Twojej firmy na pewno posiadają profile w mediach społecznościowych, w których szukają nie tylko informacji prywatnych, ale także produktów i usług. Komunikacja z klientami za pośrednictwem takich platform społecznościowych jak Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok i YouTube, to jeden z najlepszych sposobów na zaprezentowanie Twojej marki i zapewnienie klientom wglądu w działalność Twojej firmy.


Jakościowe treści

Zapewnimy profesjonalną obsługę i wysokiej jakości publikacje dla Twojej firmy

Przygotujemy dla Twojej firmy strategię obecności i komunikacji w Social Media. Skupimy się na profesjonalnej obsłudze Twoich kont firmowych, a także zadbamy o wysokiej jakości publikacje. Prowadząc Twoje profile w mediach społecznościowych, zatroszczymy się również o wizerunek Twojej firmy, poprowadzimy korespondencję z klientami, zweryfikujemy opinie oraz będziemy odpowiadać na komentarze.

Badania wskazują, że w 2021 roku w Polsce było prawie 26 milionów użytkowników mediów społecznościowych. Oznacza to, że jest to bardzo ważne miejsce, z którego możesz pozyskać klientów.


Zwiększymy rozpoznawalność Twojej firmy, wykorzystując media społecznościowe

Nasza agencja pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał mediów społecznościowych w Twojej branży. Odpowiednio dobrane przez naszą agencję kanały mediów społecznościowych zagwarantują, że dotrzesz do swoich aktualnych i nowych klientów.

Dzięki skutecznemu wykorzystaniu mediów społecznościowych będziesz mógł zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, zbudować relacje z klientami oraz pozyskać nowych klientów i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców w relatywnie niedrogi i szybki sposób.

Zwiększymy rozpoznawalność

Skontaktuj się z nami, czekamy na Twój ruch

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Zachęcamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Skontaktuj się

Opinie o naszych usługach

logo

Agencja wykonuje dla naszej firmy szereg działań marketingowych. Stworzyła dla nas nową stronę internetową, zajmuje się pozycjonowaniem oraz obsługą mediów społecznościowych. Wysoko cenimy sobie zaangażowanie pracowników, ich profesjonalizm oraz solidność, cechy te są niezbędnym elementem doskonałej i owocnej współpracy. Z pełnym zaufaniem polecamy agencję More Solutions jako wiarygodnego, solidnego partnera.

Zbigniew Białas

STALEX MYSZKÓW

logo

Zespół More Solutions zaoferował naszej firmie nową stronę internetową, usługę pozycjonowania oraz obsługę mediów społecznościowych. Wszystkie te elementy zostały wykonane z najwyższą jakością i ponad nasze oczekiwania. Cały czas korzystamy z usług agencji, a nasza widoczność w Internecie i liczba klientów stale rośnie. Gorąco polecamy tę agencję każdej firmie poszukującej skutecznych rozwiązań marketingowych.

Paweł Czyż

EKOPUNKT

logo

Agencja wykonała dla naszej firmy stronę internetową. Budowa strony obejmowała wszystkie kroki od etapu ustalenia naszych oczekiwań i potrzeb aż po uruchomienie jej i dopilnowanie, żeby znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Projekt witryny był szyty na miarę, zgodnie z naszymi wytycznymi. Efekt finalny całkowicie spełnił nasze oczekiwania, został też dostrzeżony i pozytywnie odebrany przez klientów. Wzorowa współpraca, polecam!

Wiktor Gregorczyk

AQUANUR S.C.