Opinie i referencje naszych usług

5.0

42 opinii od klientów

Opinie naszych klientów to najlepsze świadectwo naszej jakości. Sprawdź je i przekonaj się, dlaczego warto z nami współpracować.

Paweł Czyż

Owner of EKOPUNKT

5.0

Zespół More Solutions zaoferował naszej firmie nową stronę internetową, usługę pozycjonowania oraz obsługę mediów społecznościowych. Wszystkie te elementy zostały wykonane z najwyższą jakością i ponad nasze oczekiwania. Cały czas korzystamy z usług, a nasza widoczność w Internecie i liczba klientów stale rośnie. Gorąco polecamy tę agencję każdej firmie poszukującej skutecznych rozwiązań marketingowych.

Wiktor Gregorczyk

Owner of AQUANUR

5.0

Agencja wykonała dla naszej firmy stronę internetową. Budowa strony obejmowała wszystkie kroki od etapu ustalenia naszych oczekiwań i potrzeb aż po uruchomienie jej i dopilnowanie, żeby znajdowała się wysoko w wynikach Google. Projekt witryny był szyty na miarę, zgodnie z wytycznymi. Efekt finalny całkowicie spełnił nasze oczekiwania, został też dostrzeżony i pozytywnie odebrany przez klientów. Wzorowa współpraca, polecam!

Tomasz Głąb

Owner of AIRBAG GROUP

5.0

Realizacja aktualizacji strony przebiegła zgodnie z planem. Profesjonalne podejście do klienta i doradztwo, przed realizacją wszystko zostało mi wyjaśnione. Co więcej, firma dba o kontakt z klientem przez cały proces i jest otwarta na wszelkie sugestie i zmiany. Jestem zadowolony z realizacji i polecam agencję.

Daniel Habura

Manager of INE PAN WARSZAWA

5.0

Zespół More Solutions dał się poznać jako rzetelny i solidny partner o elastycznym podejściu do naszych potrzeb i zleceń. Agencja wykonała dla nas kilka stron internetowych pod dedykowane studia i prowadziła działania marketingowe, które przyniosły efekty. Doskonały kontakt i wysoka skuteczność sprawiają, że chętnie polecam tę agencję jako godną zaufania.

Zbigniew Białas

Co-Owner of STALEX MYSZKÓW

5.0

Agencja wykonuje dla naszej firmy szereg działań marketingowych. Stworzyła dla nas nową stronę internetową, zajmuje się pozycjonowaniem oraz obsługą mediów społecznościowych. Wysoko cenimy sobie zaangażowanie pracowników, ich profesjonalizm oraz solidność, cechy te są niezbędnym elementem doskonałej i owocnej współpracy. Z pełnym zaufaniem polecamy agencję More Solutions jako wiarygodnego, solidnego partnera.

Tomasz Łapaj

Owner of SHARING4KIDS

5.0

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą More Solutions. Nawiązaliśmy relacje biznesowe już kilka lat temu i od tamtej pory nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie. More Solutions to zdecydowanie jeden z najlepszych partnerów biznesowych, z jakimi miałem okazję pracować. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Monika Głąb

Co-Owner of JURAJSKA PERŁA

5.0

Współpraca w celu stworzenia nowej strony internetowej dla naszego obiektu była bardzo udana. Realizacja przebiegła sprawnie i bez problemów, zgodnie z naszymi wymaganiami, a nowa strona internetowa kompletnie spełniła nasze oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z wyników i bez wątpienia polecam usługi agencji More Solutions innym.

Agnieszka Senkowicz

Director of HOTEL VERDE MONTANA

5.0

Od 2007 roku agencja More Solutions prowadzi dla Hotelu Verde Montana dedykowane kampanie i kompleksową obsługę marketingu cyfrowego. Agencja prowadzi oraz koordynuje działania pozwalające na uzyskanie przewagi konkurencyjnej, a tym samym lepszą realizację przyjętych celów sprzedażowych. Super podejście do klienta i szybki czas realizacji. Firma More Solutions jest profesjonalna w każdym calu. Z powodu tego profesjonalnego podejścia, doradztwa oraz wysokiej jakości, polecam tę agencję.

Tomasz Sikora

Owner of WER.PL

5.0

W Wer.pl współpracujemy z agencją marketingową More Solutions w zakresie dostarczania usług hostingowych od kilkunastu lat. Polecamy również usługi More Solutions zainteresowanym klientom i wszyscy z zadowoleniem potwierdzają, że agencja zapewnia nie tylko najwyższej jakości usługi, ale także skutecznie buduje zaufanie wśród klientów, co zostało potwierdzone przez liczne projekty. W oparciu o te pozytywne doświadczenia mogę polecić More Solutions jako solidnego partnera biznesowego.

Łukasz Krawczyk

Owner of KRAJAN SARBINOWO

5.0

Polecam agencję jako godnego partnera w zakresie tworzenia stron internetowych. Zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami i w wyznaczonym terminie. Świetnie wykonana strona internetowa, super podejście do klienta i szybki czas realizacji. Efekty nowej strony zaspokoiły nasze wymagania.

Zbigniew Góra

Owner of PLASTPOL

5.0

Zgłosiłem się do agencji z prośbą o stworzenie prostej strony internetowej. Agencja wykazała się profesjonalnym podejściem do sprawy, szybko i sprawnie stworzyli dla mnie nową stronę internetową. Jestem zadowolony ze współpracy i szczerze polecam usługi firmy More Solutions innym.

Krzysztof Kowacki

Owner of RIKO

5.0

Nasza współpraca przebiegała sprawnie i zgodnie z założeniami. Zlecenie stworzenia strony internetowej zostało wykonane profesjonalnie i fachowo, jednym słowem nie mam się do czego przyczepić. Agencja przeprowadziła również sesję zdjęciową dostępnych modeli obuwia, jakość finalnych zdjęć była na topowym poziomie. Bez wątpienia polecam firmę.

Może to idealny czas, żebyśmy zrobili coś dla Twojej firmy