OFERTA

Kampanie reklamowe

Oferujemy skuteczne kampanie reklamowe gwarantujące szybkie pozyskanie klientów oraz zwiększenie sprzedaży.

oferta

Tworzymy efektywne kampanie, które generują sprzedaż i zysk

tag

Jeżeli szukasz natychmiastowego przyspieszenia sprzedaży i szybkiego zwrotu z inwestycji (ROI), płatna reklama za kliknięcie w Google, Facebooku, Instagramie czy na LinkedIn jest najlepszym i opłacalnym wyborem. Dzięki nam na pewno w krótkim czasie osiągniesz pozytywne wyniki biznesowe – gwarantujemy. Odkryj korzyści z dobrze zarządzanych płatnych reklam dzięki naszej firmie.

Zwiększymy Twoją widoczność i umożliwimy dotarcie do nowych klientów. Daj się zauważyć osobom, które są dla Ciebie ważne. Zacznij działać, pokaż swoją ofertę w Internecie już teraz i zarabiaj od razu.

DARMOWA WYCENA WhatsApp

Stworzymy dla Twojej firmy dedykowaną kampanie, która osiągnie cele i wygeneruje zysk

Dzięki nam otrzymasz kompletną i profesjonalną strategię kampanii reklamowych, która będzie dedykowana oraz dostosowaną do Twojej firmy, branży, odbiorców i celów.


Naszym celem jest maksymalizacja zwrotu z inwestycji oraz minimalizacja kosztów poprzez skierowanie się do odpowiednich klientów. Gwarantuje to, że każda interakcja z Twoją marką pasuje do reklamy, odbiorców i celu, jaki ma realizować.

Zajmiemy się wszystkim... od analizy strony internetowej, słów kluczowych, wyboru kanałów, po stworzenie reklam i odpalenie kampanii, aż po ciągłą optymalizację reklam.

01. Analiza działalności firmy

W pierwszym etapie naszej pracy skupiamy się na zebraniu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących Twojej firmy oraz jej działalności, a także celów biznesowych, które chcesz osiągnąć.

02. Audyt witryny sprzedażowej

W kolejnym etapie naszej pracy skoncentrujemy się na starannym identyfikowaniu wszelkich czynników, które mogą stanowić przeszkody dla osiągnięcia optymalnej efektywności kampanii reklamowych. Naszym celem jest zapewnienie, że kampanie będą działały jak najlepiej, aby to osiągnąć, Twoja strona lub platforma sprzedażowa musi działać świetnie i nie mieć żadnych błędów technicznych.

oferta

oferta

03. Ustalenie strategii marketingowej

W trzecim etapie naszej pracy opracujemy strategię, zgodną z celami Twojej firmy, takimi jak wzrost świadomości marki, zwiększenie sprzedaży, zysków, nawiązywanie kontaktów oraz osiągnięcie innych celów konwersji. Równocześnie dokładnie określimy Twego idealnego klienta, uwzględniając istotne czynniki i aspekty.

04. Konfiguracja kampanii reklamowej

W następnym etapie naszej pracy skoncentrujemy się na wyborze kanałów kampanii, takich jak Google, Facebook, Instagram i LinkedIn, oraz niezbędnych narzędzi analitycznych. Dzięki nim będziemy w stanie określać precyzyjne cele konwersji i śledzić, co i dlaczego się dzieje, oraz jak usprawnić, utrzymać lub naprawić wyniki kampanii.


05. Uruchomienie kampanii reklamowej

W piątym etapie naszej pracy skoncentrujemy się na określeniu optymalnego budżetu kampanii reklamowych, wspólnie przygotujemy kreatywne materiały reklamowe, ustalimy dni, godziny oraz okres, w którym kampania będzie aktywna, a także obszar docelowy dla potencjalnych klientów (miejscowość, województwo, kraj).

06. Optymalizacja kampanii reklamowej

W ostatnim etapie naszej pracy skupimy się na analizach i testach, aby dokładnie określić, jakie zmiany są konieczne do poprawy efektywności kampanii. Ciągle dokonujemy optymalizacji kampanii i prowadzimy testy, aby jak najefektywniej wykorzystać dostępny budżet w osiągnięciu Twojego celu biznesowego.

oferta

Może to idealny czas, żebyśmy zrobili coś dla Twojej firmy

Sprawdź realizacje

tag

Świadczymy usługi z pasją i pełnym oddaniem, dążąc do osiągnięcia konkretnych wyników dla naszych klientów.