REALIZACJA DLA...

BIUTECH

Kategoria

Kompleksowa obsługa

Branża

Nowoczesne instalacje HVAC

Firma Biutech specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji grzewczych oraz wentylacyjnych, prowadzi również kompleksowy serwis urządzeń oraz instalacji. Działa w branży instalacyjnej od 1989 roku, a jej firmę tworzą profesjonaliści w swoim fachu. Firma oferuje wydajne i sprawdzone urządzenia oraz rozwiązania instalacyjne.

Precyzyjny zakres świadczonych usług

Przed rozpoczęciem świadczenia usług dla specjalisty z branży HVAC, dokładnie przeanalizowaliśmy firmę, produkty, usługi oraz oczekiwania odbiorców i zarządu.


W wyniku analizy stwierdziliśmy, że istnieje potrzeba na stworzenie nowej strony internetowej, pozycjonowanie strony w Google, zarządzanie profilami w mediach społecznościowych oraz obsługę wizytówki w Google Moja Firma.

Zapewniliśmy spójności na wszystkich kanałach przekazu. Dodatkowo przeprowadziliśmy modernizację logotypu firmy, aby dostosować go do dzisiejszych standardów.

more solutions

Świadczymy usługi z pasją i pełnym zaangażowaniem, dążąc do osiągnięcia konkretnych wyników dla naszych klientów.

Jakość strony oceniona na 100% przez Google na podstawie jej wydajności, dostępności, zachowanych praktyk i SEO.

Przejęcie 80% ruchu w wyszukiwarce na rynku lokalnym na słowa związane z oferowanymi usługami i urządzeniami.

Ponad 85% wskazanych słów kluczowych związanych z ofertą pojawia się w trzech pierwszych wynikach wyszukiwania Google.

Zwiększenie liczby kliknięć w wynikach wyszukiwania o 3750% dla popularnych i wyselekcjonowanych słów kluczowych związanych z branżą instalacji.

Precyzyjne dotarcie do określonego profilu klienta poprzez odpowiednio dobrane kanały marketingowe oraz przygotowane materiały reklamowe.

Może to idealny czas, żebyśmy zrobili coś dla Twojej firmy