REALIZACJA DLA...

INE PAN Warszawa

Kategoria

Obsługa marketingowa

Branża

Edukacja i kształcenie

Uczelnia INE PAN Warszawa to Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, który oferuje szeroki zakres studiów dla absolwentów szkół wyższych. To studia dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności i zdobyć tytuły naukowe. Instytut kładzie szczególny nacisk na kwestie edukacyjne jako swoją misję służenia społeczeństwu.

Precyzyjny zakres świadczonych usług

Przed rozpoczęciem świadczenia usług dla warszawskiej uczelni wyższej dokładnie przeanalizowaliśmy firmę, produkty, usługi oraz oczekiwania odbiorców i zarządu.


W wyniku analizy stwierdziliśmy, że istnieje potrzeba na stworzenie dedykowanych stron internetowych dla każdego kierunku studiów oraz materiałów reklamowych, a także dedykowanych kampanii w Google i w mediach społecznościowych.

Skupiliśmy się szczególnie na tym, aby tworzone przez nas materiały były dostosowane do branży edukacyjnej oraz obecnie panujących w niej trendów.

more solutions

Świadczymy usługi z pasją i pełnym zaangażowaniem, dążąc do osiągnięcia konkretnych wyników dla naszych klientów.

Średni zwrot z inwestycji (ROI) wynoszący ponad 2 240%, zainwestowana złotówka generuje średnio 22,49 zł przychodu.

Ponad 400 tys. interakcji z potencjalnymi klientami w czasie prowadzenia kampanii linków sponsorowanych w Google Ads.

Ponad 177 tys. odwiedzin strony internetowej przez potencjalnych klientów, w trakcie prowadzenia optymalizacji i działań SEO.

Precyzyjne dotarcie do określonego profilu klienta poprzez odpowiednio dobrane kanały marketingowe wraz z przygotowanymi materiałami reklamowymi.

Zauważalny wzrost zainteresowania ofertą, napływ nowych, zaangażowanych klientów oraz rosnąca popularność dostępnych usług i produktów.

Daniel Habura

Manager of INE PAN WARSZAWA

5.0

Zespół More Solutions dał się poznać jako rzetelny i solidny partner o elastycznym podejściu do naszych potrzeb i zleceń. Agencja wykonała dla nas kilka stron internetowych pod dedykowane studia i prowadziła działania marketingowe, które przyniosły efekty. Doskonały kontakt i wysoka skuteczność sprawiają, że chętnie polecam tę agencję jako godną zaufania.

Może to idealny czas, żebyśmy zrobili coś dla Twojej firmy