REALIZACJA DLA...

EKOPUNKT

Kategoria

Kompleksowa obsługa

Branża

Nowoczesne instalacje HVAC

Firma Ekopunkt to centrum nowoczesnych instalacji, które kompleksowo wyposaży Twój dom w eleganckie, trwałe, ekonomiczne oraz ekologiczne rozwiązania grzewcze i wentylacyjne. To miejsce, które umożliwia klientom prostą konsultację z ekspertem oraz zapoznanie się w spokojnej atmosferze z najnowszymi urządzeniami grzewczymi.

Precyzyjny zakres świadczonych usług

Przed świadczeniem usług dla centrum nowoczesnych instalacji dokonaliśmy dokładnej analizy firmy, produktów, usług oraz oczekiwań odbiorców i zarządu.


W wyniku analizy stwierdziliśmy, że istnieje potrzeba na stworzenie nowej strony internetowej, pozycjonowanie strony w Google, zarządzanie profilami w mediach społecznościowych oraz obsługę wizytówki w Google Moja Firma.

Zapewniliśmy spójności na wszystkich kanałach przekazu, dbamy o to, aby działania w Internecie tworzyły jednolite i zrozumiałe przesłanie na różnych platformach.

more solutions

Świadczymy usługi z pasją i pełnym zaangażowaniem, dążąc do osiągnięcia konkretnych wyników dla naszych klientów.

Jakość strony oceniona na 99% przez Google na podstawie jej wydajności, dostępności, zachowanych praktyk i SEO.

Przejęcie 95% ruchu w wyszukiwarce na rynku lokalnym na słowa związane z oferowanymi usługami i urządzeniami.

Ponad 95% wskazanych słów kluczowych związanych z ofertą pojawia się w trzech pierwszych wynikach wyszukiwania Google.

Zwiększenie liczby kliknięć w wynikach wyszukiwania o 2400% dla popularnych i wyselekcjonowanych słów kluczowych związanych z branżą instalacji.

Precyzyjne dotarcie do określonego profilu klienta poprzez odpowiednio dobrane kanały marketingowe oraz przygotowane materiały reklamowe.

Paweł Czyż

Owner of EKOPUNKT

5.0

Zespół More Solutions zaoferował naszej firmie nową stronę internetową, usługę pozycjonowania oraz obsługę mediów społecznościowych. Wszystkie te elementy zostały wykonane z najwyższą jakością i ponad nasze oczekiwania. Cały czas korzystamy z usług, a nasza widoczność w Internecie i liczba klientów stale rośnie. Gorąco polecamy tę agencję każdej firmie poszukującej skutecznych rozwiązań marketingowych.

Może to idealny czas, żebyśmy zrobili coś dla Twojej firmy