REALIZACJA DLA...

AQUANUR

Kategoria

Strony internetowe

Branża

Usługi specjalistyczne

Firma aQuanur specjalizuje się w pracach podwodnych, dysponuje świetnie przygotowaną i wykwalifikowaną ekipą nurkową, nowoczesnym sprzętem oraz 25-letnim doświadczeniem w branży prac podwodnych. Historia firmy sięga aż do 1985 roku, kiedy to jej obecny współwłaściciel rozpoczynał swoją działalność w usługach nurkowych.

Precyzyjny zakres świadczonych usług

Przed rozpoczęciem świadczenia usług dla zespołu nurków podwodnych dokładnie przeanalizowaliśmy firmę, produkty, usługi oraz oczekiwania odbiorców i zarządu.


W wyniku analizy stwierdziliśmy, że istnieje potrzeba na stworzenie nowej strony internetowej, która będzie skupiać się na prezentacji wysoko sprecyzowanej oferty usług oraz pełnej prezentacji ostatnich realizacji wraz z opisem i zdjęciami.

Skupiliśmy się szczególnie na tym, aby nowa witryna była przejrzysta i czytelna, a także zawierała istotne informacje dotyczące działalności firmy, których szukają klienci.

more solutions

Świadczymy usługi z pasją i pełnym zaangażowaniem, dążąc do osiągnięcia konkretnych wyników dla naszych klientów.

Jakość strony oceniona na 99% przez Google na podstawie jej wydajności, dostępności, zachowanych praktyk i SEO.

Ponad 85% wskazanych słów kluczowych związanych z ofertą pojawia się w trzech pierwszych wynikach wyszukiwania.

Zauważalny wzrost zainteresowania ofertą, napływ nowych zaangażowanych klientów i rosnąca popularność dostępnych usług.

Efekt finalny nowej strony internetowej całkowicie spełnił oczekiwania zleceniodawcy, został pozytywnie odebrany i dostrzeżony przez klientów.

Precyzyjne dotarcie do określonego profilu klienta poprzez odpowiednio dobrane kanały marketingowe wraz z przygotowanymi materiałami reklamowymi.

Wiktor Gregorczyk

Owner of AQUANUR

5.0

Agencja wykonała dla naszej firmy stronę internetową. Budowa strony obejmowała wszystkie kroki od etapu ustalenia naszych oczekiwań i potrzeb aż po uruchomienie jej i dopilnowanie, żeby znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Projekt witryny był szyty na miarę, zgodnie z naszymi wytycznymi. Efekt finalny całkowicie spełnił nasze oczekiwania, został też dostrzeżony i pozytywnie odebrany przez klientów. Wzorowa współpraca, polecam!

Może to idealny czas, żebyśmy zrobili coś dla Twojej firmy