window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-H2CFPKF9NG'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199212710-1');

Optymalizacja Core Web Vitals

Szybka strona

Strona firmowa to kluczowy element sukcesu, którego celem jest pozyskanie coraz większej liczby Klientów. Jeśli Twoja witryna jest zbyt wolna lub nie wyświetla się poprawnie na urządzeniach mobilnych, możesz pożegnać się z potencjalnymi Klientami. Google coraz bardziej ogranicza rezultaty tego typu stron, drastycznie obniżając ich pozycję w wynikach wyszukiwania.

optymalizacja core web vitals

Co zrobimy?

Plan działania

Dokładnie zbadamy Twoją aktualną witrynę za pomocą dedykowanych i profesjonalnych narzędzi analitycznych Google. Zlokalizujemy elementy, które zaburzają prawidłowe funkcjonowanie Twojej strony internetowej. Wskażemy co oraz w jaki sposób należy poprawić, by Twoja obecna witryna działała lepiej. Jeśli naprawa aktualnej witryny okaże się nieopłacalna, możemy również od podstaw zbudować nową stronę internetową dla Twojej firmy.

Zaplanujemy i zbudujemy ją od podstaw, zaczynając od audytu i kończąc na jej finalnym wdrożeniu. Dostosujemy nową witrynę tak, aby generowała konkretne wyniki za pomocą wyraźnych wezwań do działania.

Jaki będzie rezultat?

Korzyści dla Ciebie

Prawidłowo zoptymalizowana strona internetowa Twojej firmy pod kątem Core Web Vitals, gwarantuje, że każdy z Klientów będzie miał łatwy dostęp do informacji, niezależnie czy będzie korzystał z komputera stacjonarnego, laptopa czy też urządzenia mobilnego. Szybkość ładowania witryny, którą daje optymalizacja, odgrywa kluczową rolę w dzisiejszych czasach — nikt nie lubi czekać. Nasza usługa pomoże Twojej firmie w pozyskaniu potencjalnych Klientów, którzy mogliby Cię ominąć.

Zoptymalizowana witryna umożliwi Twojej firmie również osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania. Google wymaga, aby strona ładowała się jak najszybciej i była dostępna na każdym urządzeniu multimedialnym.

optymalizacja core web vitals

Odezwij się do nas

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Odezwij się do nas już dziś

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Sprawdź portfolio

Obsługujemy kilku osobowe firmy jak i również duże przedsiębiorstwa.