!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '1614246362394578'); fbq('track', 'PageView'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2MVVZPTEH3');

Optymalizacja Core Web Vitals

Jeśli Twoja strona internetowa firmy jest zbyt wolna lub nie wyświetla się poprawnie na urządzeniach mobilnych, możesz pożegnać się z potencjalnymi klientami. Wyszukiwarka Google ogranicza rezultaty tego typu stron, obniżając ich pozycję w wynikach wyszukiwania. Nasz dedykowany zespół specjalistów jest w stanie zoptymalizować Twoją stronę internetową pod kątem wytycznych jakości Google.


Przykład optymalizacji

Czym jest Core Web Vitals oraz jaką rolę pełni w wyszukiwarce

Wskaźnik Core Web Vitals to zbiór mierzalnych miar jakości, które pomagają zrozumieć wyszukiwarce, czy strona internetowa jest odpowiednio zoptymalizowana pod kątem użyteczności. Miary dotyczą trzech aspektów, z którymi spotyka się klient, wchodząc na konkretną stronę internetową, dotyczą one szybkości ładowania się strony, stabilności układu witryny oraz dostępności treści.

W wielkim skrócie wskaźnik mierzy czas, w jakim strona jest w stanie się załadować i wyświetlić treść dla użytkownika, który wchodzi na stronę. Jeśli strona wypadnie słabo na testach Core Web Vitails, to Google uzna witrynę za mało użyteczną, przez co ograniczy jej widoczność w wynikach wyszukiwania.


Poprawimy atrakcyjność i użyteczność Twojej strony

Google wymaga, aby strona ładowała się odpowiednio szybko i była dostępna i użyteczna na każdym urządzeniu. Nasza usługa pomoże Twojej firmie w pozyskaniu klientów, którzy mogliby Cię ominąć, ze względu na ograniczoną widoczność w wynikach wyszukiwania.

Dokładnie zbadamy Twoją witrynę za pomocą dedykowanych narzędzi analitycznych. Zlokalizujemy elementy, które zaburzają funkcjonowanie strony i przedstawimy propozycje jak je poprawić, by strona działała lepiej. Jeśli naprawa witryny okaże się nieopłacalna, możemy również zbudować nową stronę dla Twojej firmy.

Poprawimy atrakcyjność

Skontaktuj się z nami, czekamy na Twój ruch

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Zachęcamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Skontaktuj się

Opinie o naszych usługach

logo

Agencja wykonuje dla naszej firmy szereg działań marketingowych. Stworzyła dla nas nową stronę internetową, zajmuje się pozycjonowaniem oraz obsługą mediów społecznościowych. Wysoko cenimy sobie zaangażowanie pracowników, ich profesjonalizm oraz solidność, cechy te są niezbędnym elementem doskonałej i owocnej współpracy. Z pełnym zaufaniem polecamy agencję More Solutions jako wiarygodnego, solidnego partnera.

Zbigniew Białas

STALEX MYSZKÓW

logo

Zespół More Solutions zaoferował naszej firmie nową stronę internetową, usługę pozycjonowania oraz obsługę mediów społecznościowych. Wszystkie te elementy zostały wykonane z najwyższą jakością i ponad nasze oczekiwania. Cały czas korzystamy z usług agencji, a nasza widoczność w Internecie i liczba klientów stale rośnie. Gorąco polecamy tę agencję każdej firmie poszukującej skutecznych rozwiązań marketingowych.

Paweł Czyż

EKOPUNKT

logo

Agencja wykonała dla naszej firmy stronę internetową. Budowa strony obejmowała wszystkie kroki od etapu ustalenia naszych oczekiwań i potrzeb aż po uruchomienie jej i dopilnowanie, żeby znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Projekt witryny był szyty na miarę, zgodnie z naszymi wytycznymi. Efekt finalny całkowicie spełnił nasze oczekiwania, został też dostrzeżony i pozytywnie odebrany przez klientów. Wzorowa współpraca, polecam!

Wiktor Gregorczyk

AQUANUR S.C.