window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-H2CFPKF9NG'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199212710-1');

Naprawa WordPress

Niedziałająca strona

WordPress to popularny system CMS, który pozwala na zarządzanie treścią strony internetowej. Niestety tak jak każde oprogramowanie czasami może przestać poprawnie funkcjonować. Przyczyn źle lub całkowicie niedziałającej strony może być dużo, począwszy od problemów z szablonem, zastosowanymi wtyczkami aż na infekcjach zewnętrznych plików kończąc.

naprawa WordPress

Co zrobimy?

Plan działania

Jeżeli Twoja witryna nie funkcjonuje prawidłowo lub szukasz pomocy technicznej, zgłoś się do nas. Nasi wykwalifikowani specjaliści z laboratoryjną precyzją przeanalizują problem, który występuje na Twojej stronie, sprawdzą, co konkretnie dolega Twojej witrynie i naprawią błąd. Rozwiązujemy problemy związane z wydajnością strony, wirusami, złośliwym oprogramowaniem, niedziałającymi aktualizacjami, źle działającym szablonem oraz wtyczkami.

Jeśli zapomniałeś hasła do panelu administracyjnego WordPress i nie masz dostępu do swojej strony, pomożemy uzyskać ci nowy login. Naprawy realizujemy w możliwie najbardziej ekspresowym tempie. WordPress nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Odezwij się do nas

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Odezwij się do nas już dziś

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Sprawdź portfolio

Obsługujemy kilku osobowe firmy jak i również duże przedsiębiorstwa.