window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-H2CFPKF9NG'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199212710-1');

Monitorowanie marki

Ochrona wizerunku

Zarządzanie reputacją marki w Internecie to dziedzina marketingu cyfrowego, którą należy traktować z coraz większą uwagą. Niekiedy wystarczy jeden niezadowolony Klient, aby negatywnie wpłynąć na całą reputację Twojej firmy w Internecie, co bezpośrednio może przełożyć się na zmniejszenie zamówień Twoich produktów lub usług.

monitorowanie marki

Co zrobimy?

Plan działania

Przygotujemy dla Twojej firmy skuteczną strategię monitorowania wizerunku, która zabezpieczy Cię przed niepożądanymi sytuacjami mogącymi zepsuć dobre imię Twojego przedsiębiorstwa. W celu usprawnieni monitorowania Twojej marki w kanałach mediów społecznościowych oraz Internecie korzystamy z najpotężniejszego oprogramowania dedykowanego monitorowaniu sieci - Brand24.

Specjaliści naszej agencji z najwyższą dokładnością będą przeglądać opublikowane treści o Twojej firmie, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Poinformujemy Cię w przypadku sytuacji, gdy treść będzie niekorzystnie wpływać na dobre imię Twojej firmy lub marki. Pomożemy również polubownie zakończyć spór, aby każda ze stron była zadowolona.

Jaki będzie rezultat?

Korzyści dla Ciebie

Możesz rozmawiać o Twojej firmie przez cały dzień, ale tak naprawdę Klienci chcą usłyszeć to, czego doświadczyli inni. W aktualnych czasach budowanie zaufania wśród obecnych i przyszłych odbiorców jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Opinie Klientów wpływają na sukces biznesowy, bardziej niż większość firm zdaje sobie z tego sprawę. Statystyki badań pokazują, że recenzje dostępne w Internecie oddziałują na decyzje zakupowe 95 procent konsumentów na całym świecie. Współpracując z naszą agencją, masz pewność, że Twoja firma będzie poruszać się w towarzystwie pozytywnych opinii i treści na swój temat.

Każdy przejaw, który będzie godził w dobry wizerunek Twojej firmy, zostanie w odpowiednim momencie wychwycony i zweryfikowany pod względem uczciwości i rzetelności oceny lub opinii.

monitorowanie marki

Odezwij się do nas

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Odezwij się do nas już dziś

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Sprawdź portfolio

Obsługujemy kilku osobowe firmy jak i również duże przedsiębiorstwa.