window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-H2CFPKF9NG'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199212710-1');

Kampanie Social Media

Pokaż się szerzej

Klienci Twojej firmy z pewnością posiadają profile w mediach społecznościowych, szukają w nich nie tylko informacji prywatnych, ale także produktów i usług. Komunikacja z Klientami za pośrednictwem mediów takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube lub TikTok to jeden z najlepszych sposobów na promocję Twojej oferty w postaci produktów, lub usług oraz zapewnienie Klientom wglądu czym zajmuje się Twoja firma.

kampanie social media

Co zrobimy?

Plan działania

Nasze działania zawsze rozpoczynamy od gruntownej analizy Twojej firmy i jej Klientów. Dzięki temu dowiemy się, w jaki sposób firma dotychczas prezentowała się na rynku. Przeprowadzona analiza pomaga naszej agencji, w określeniu czego i w jaki sposób szukają Twoi Klienci. Przygotujemy dla Twojej firmy kompletną strategię promocji w odpowiednio dobranych do Twojej działalności kanałach mediów społecznościowych. Nasza agencja zajmie się kompleksowo wszystkim, zbadamy i przeanalizujemy słowa kluczowe, opracujemy strategię, określimy cele, wybierzemy odpowiednie kanały, czas i miejsce uruchomienia kampanii oraz skomponujemy wymagane kreacje graficzne i reklamowe. Wybierz naszą firmę i uzyskaj kompleksową obsługę reklam w mediach społecznościowych.

Jaki będzie rezultat?

Korzyści dla Ciebie

Prawie każdy ma dziś konto na Facebooku, Instagramie, Twitterze, LinkedIn czy TikToku. Analizy naukowe prezentują, że 97% sklepów internetowych w Polsce komunikuje się ze swoimi Klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Badania informują, że w 2021 roku w Polsce było prawie 26 milionów użytkowników Social Media. Oznacza to, że jest to bardzo ważne miejsce, z którego możesz pozyskać Klientów dla swojej firmy. Pomożemy wykorzystać Twojej firmie pełen potencjał kampanii w mediach społecznościowych. Odpowiednio dobrane przez naszą agencję kanały mediów zagwarantują, że dotrzesz i pozyskasz nowych Klientów. Strategia stworzona przez naszych specjalistów zagwarantuje brak jakichkolwiek działań na oślep i ponoszenia zbędnych kosztów za nieudaną oraz nieprzynoszącą rezultatów reklamę.

kampanie social media

Odezwij się do nas

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Odezwij się do nas już dziś

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Sprawdź portfolio

Obsługujemy kilku osobowe firmy jak i również duże przedsiębiorstwa.