!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '1614246362394578'); fbq('track', 'PageView'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2MVVZPTEH3');

Kampanie Social Media

Klienci Twojej firmy z pewnością posiadają profile w mediach społecznościowych, w których szukają nie tylko informacji prywatnych, ale także produktów i usług. Promowanie swoich produktów lub usług za pośrednictwem mediów społecznościowych to jeden z najlepszych sposobów na promocję Twojej oferty oraz zapewnienie klientom wglądu czym zajmuje się Twoja firma.


Skuteczna kampania

Stworzymy dla Twojej firmy skuteczną kampanie w mediach społecznościowych

Przygotujemy dla Twojej firmy kompletną strategię promocji w mediach społecznościowych. Zajmiemy się wszystkim, od zbadania i przeanalizowania Twoich potrzeb, po opracowanie strategii, określenie celów, wybranie odpowiednich kanałów, czasu i miejsca kampanii aż po skomponowanie wymaganych kreacji graficznych.

Pomożemy wykorzystać Twojej firmie pełen potencjał kampanii w mediach społecznościowych. Odpowiednio skonfigurowana kampania reklamowa przez naszych wykwalifikowanych specjalistów zagwarantuje, że dotrzesz i pozyskasz nowych klientów.


Oferujemy kampanie w mediach społecznościowych, które będą rentowne i przemyślane

Wybierz naszą firmę i uzyskaj kompleksową obsługę reklam w mediach społecznościowych. Strategia stworzona przez naszych specjalistów zagwarantuje brak jakichkolwiek działań na oślep i ponoszenia zbędnych kosztów za nieudaną reklamę.

Badania informują, że w 2021 roku w Polsce było prawie 26 milionów użytkowników mediów społecznościowych. Oznacza to, że jest to bardzo ważne miejsce, z którego możesz pozyskać klientów dla swojej firmy. Analizy prezentują, że 97% sklepów internetowych w Polsce komunikuje się z klientami za pomocą mediów społecznościowych.

Przemyślana reklama

Skontaktuj się z nami, czekamy na Twój ruch

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Zachęcamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Skontaktuj się

Opinie o naszych usługach

logo

Agencja wykonuje dla naszej firmy szereg działań marketingowych. Stworzyła dla nas nową stronę internetową, zajmuje się pozycjonowaniem oraz obsługą mediów społecznościowych. Wysoko cenimy sobie zaangażowanie pracowników, ich profesjonalizm oraz solidność, cechy te są niezbędnym elementem doskonałej i owocnej współpracy. Z pełnym zaufaniem polecamy agencję More Solutions jako wiarygodnego, solidnego partnera.

Zbigniew Białas

STALEX MYSZKÓW

logo

Zespół More Solutions zaoferował naszej firmie nową stronę internetową, usługę pozycjonowania oraz obsługę mediów społecznościowych. Wszystkie te elementy zostały wykonane z najwyższą jakością i ponad nasze oczekiwania. Cały czas korzystamy z usług agencji, a nasza widoczność w Internecie i liczba klientów stale rośnie. Gorąco polecamy tę agencję każdej firmie poszukującej skutecznych rozwiązań marketingowych.

Paweł Czyż

EKOPUNKT

logo

Agencja wykonała dla naszej firmy stronę internetową. Budowa strony obejmowała wszystkie kroki od etapu ustalenia naszych oczekiwań i potrzeb aż po uruchomienie jej i dopilnowanie, żeby znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Projekt witryny był szyty na miarę, zgodnie z naszymi wytycznymi. Efekt finalny całkowicie spełnił nasze oczekiwania, został też dostrzeżony i pozytywnie odebrany przez klientów. Wzorowa współpraca, polecam!

Wiktor Gregorczyk

AQUANUR S.C.