!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '1614246362394578'); fbq('track', 'PageView'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2MVVZPTEH3');

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to zbiór zasad prezentowania się firmy w Internecie i poza nim, zasady umożliwiają spójne i skoordynowane prezentowanie się wizerunku firmy. Zasady te obejmują takie elementy jak logo, kolorystyka, typografia, układ strony i elementów na stronie oraz inne materiały graficzne. W wyniku spójności Twoja marka staje się rozpoznawalna i budzi konkretne, oczekiwane skojarzenia u Twoich klientów.


Spójność marki

Zapewnimy spójność Twojej firmie w każdym miejscu

Klienci spotykają się z Twoją marką w różnych miejscach, otrzymując wizytówkę, ulotkę, kartę produktu, odwiedzając stronę internetową, profile w mediach społecznościowych, czy widzą Twój samochód firmowy na mieście. Nasz zespół specjalistów stworzy dla Twojej firmy identyfikację wizualną, zapewniając spójność wszystkich materiałów.

Dzięki temu stworzymy w oczach Twoich klientów jednolity wizerunek, który będzie przyciągał ich uwagę i zachęcał do angażowania się w rozwój firmy poprzez jej obserwacje lub zakup produktów bądź usług. W rezultacie Twoja marka stanie się rozpoznawalna i będzie budzić konkretne skojarzenia, klienci będą w stanie szybciej rozpoznać markę i ją zapamiętać, co przekłada się na zaufanie i lojalność wobec niej.


Masz tylko jedną szansę, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie

Nasza agencja, składająca się z wykwalifikowanych specjalistów, zadba o to, aby wizerunek Twojej firmy, prezentowany za pomocą materiałów firmowych, był perfekcyjny i dostosowany do aktualnych trendów. Dzięki temu Twoja marka będzie wyróżniać się na tle konkurencji, a opracowana przez nas identyfikacja wizualna profesjonalnie prezentować Twoją firmę w branży oraz poza nią.

Materiały przygotowane precyzyjnie trafią do Twojej grupy odbiorców, wpłyną na nich działania i będą prezentować unikalną tożsamość Twojej marki. Możesz spodziewać się, że nasza agencja zadba o to, aby Twoja marka była widoczna i rozpoznawalna wśród odbiorców.

Dobre wrażenie

Skontaktuj się z nami, czekamy na Twój ruch

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Zachęcamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Skontaktuj się

Opinie o naszych usługach

logo

Agencja wykonuje dla naszej firmy szereg działań marketingowych. Stworzyła dla nas nową stronę internetową, zajmuje się pozycjonowaniem oraz obsługą mediów społecznościowych. Wysoko cenimy sobie zaangażowanie pracowników, ich profesjonalizm oraz solidność, cechy te są niezbędnym elementem doskonałej i owocnej współpracy. Z pełnym zaufaniem polecamy agencję More Solutions jako wiarygodnego, solidnego partnera.

Zbigniew Białas

STALEX MYSZKÓW

logo

Zespół More Solutions zaoferował naszej firmie nową stronę internetową, usługę pozycjonowania oraz obsługę mediów społecznościowych. Wszystkie te elementy zostały wykonane z najwyższą jakością i ponad nasze oczekiwania. Cały czas korzystamy z usług agencji, a nasza widoczność w Internecie i liczba klientów stale rośnie. Gorąco polecamy tę agencję każdej firmie poszukującej skutecznych rozwiązań marketingowych.

Paweł Czyż

EKOPUNKT

logo

Agencja wykonała dla naszej firmy stronę internetową. Budowa strony obejmowała wszystkie kroki od etapu ustalenia naszych oczekiwań i potrzeb aż po uruchomienie jej i dopilnowanie, żeby znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Projekt witryny był szyty na miarę, zgodnie z naszymi wytycznymi. Efekt finalny całkowicie spełnił nasze oczekiwania, został też dostrzeżony i pozytywnie odebrany przez klientów. Wzorowa współpraca, polecam!

Wiktor Gregorczyk

AQUANUR S.C.