window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-H2CFPKF9NG'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199212710-1');

Identyfikacja wizualna

Pokaż się dobrze

Identyfikacja wizualna to zbiór zasad prezentowania się Twojej firmy w Internecie i poza nim. Wyznacza on zasady spójnego, graficznego przedstawiania wizerunku firmy i wspiera budowanie świadomości marki. W wyniku czego Twoja marka staje się rozpoznawalna i budzi konkretne, oczekiwane skojarzenia u Twoich aktualnych oraz przyszłych Klientów.

identyfikacja wizualna

Co zrobimy?

Plan działania

Nasze działania zawsze rozpoczynamy od gruntownej analizy firmy i jej Klientów. Dowiemy się dzięki temu, w jaki sposób firma dotychczas prezentowała się na rynku. Przeprowadzona analiza pomaga naszej agencji, w określeniu jakich materiałów potrzebuje Twoja firma. Klienci spotykają się z Twoją marką w różnych miejscach, otrzymując Twoją wizytówkę, ulotkę, kartę Twojego produktu, odwiedzają Twoją stronę internetową, Social Media, czy widzą na mieście Twój oznakowany samochód firmowy.

Nasz zespół specjalistów opracowując dla Twojej firmy identyfikację wizualną, zadba o to, aby wszystkie materiały były ze sobą spójne, tworząc w oczach Twoich klientów jedną opowieść, którą chcą obserwować i angażować się w jej rozwój oraz podejmować działania — kupując Twoje produkty lub usługi.

Jaki będzie rezultat?

Korzyści dla Ciebie

Masz tylko jedną szansę, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Nasza agencja składająca się z wykwalifikowanych specjalistów zadba o to, aby wizerunek Twojej firmy prezentowany za pomocą wybranych materiałów, był perfekcyjny i dostosowany do aktualnie panujących trendów. Pozwoli to w pełni Twojej marce wyróżnić się na tle morza konkurencji. Opracowana przez nas identyfikacja wizualna będzie w profesjonalny sposób prezentować Twoją firmę, jako godną zaufania w branży, a nawet poza nią.

Dzięki naszej agencji możesz spodziewać się materiałów, które precyzyjnie trafią do Twojej grupy odbiorów, wpłyną na nich konkretne działania oraz będą prezentować Twoją unikalną tożsamość marki.

identyfikacja wizualna

Odezwij się do nas

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Odezwij się do nas już dziś

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Sprawdź portfolio

Obsługujemy kilku osobowe firmy jak i również duże przedsiębiorstwa.