window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-H2CFPKF9NG'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199212710-1');

Google Analytics

Badanie klientów

Google Analytics to bardzo rozbudowane oprogramowanie do analizy danych związanych z Twoją stroną, działaniami reklamowymi oraz Klientami. Pomaga optymalizować podejmowane działania na podstawie trendów, ruchu, zdarzeń i wielu innych czynników. Narzędzie daje możliwość gromadzenia, segmentowania oraz bardzo kompleksowej i dokładnej analizy wszystkich pozyskanych informacji oraz zrealizowanych celów, dzięki czemu możesz lepiej i skuteczniej pozyskiwać Klientów.

google analytics

Co zrobimy?

Plan działania

Wiedza o tym czego, szukają Twoi Klienci, jak popularne są konkretne zapytania oraz co robią po przejściu na Twoją stronę internetową lub profil w Social Media jest niezbędna, aby móc optymalizować jakiekolwiek działania w Internecie i mediach społecznościowych.

Nasze działania zawsze rozpoczynamy od gruntownej analizy Twojej firmy i jej Klientów. Dzięki temu dowiemy się, w jaki sposób firma dotychczas działała i prezentowała się w Internecie. Przeprowadzona analiza pomaga naszej agencji, w określeniu jakich narzędzi i konfiguracji potrzebuje Twoja firma. Nasi wykwalifikowani specjaliści, mając na uwadze konkretne cele Twojej firmy, stworzą plan strategiczny określający optymalny sposób osiągnięcia wyznaczonych przez Ciebie wyników przy pomocy narzędzi analitycznych.

Jaki będzie rezultat?

Korzyści dla Ciebie

Nasza agencja marketingu cyfrowego oferująca pełen zakres usług promocji pomoże Twojej firmie w przeprowadzeniu prawidłowej instalacji narzędzi analitycznych, konfiguracji celów, identyfikacji zdarzeń oraz innych wymaganych działań. Analiza czego oraz gdzie szukają lub jakie czynności wykonują Twoi Klienci w Internecie, jest podstawą, by rozwinąć firmę i wyróżnić się na tle morza konkurencji. Nasze działania pomocą Twojej firmie tworzyć lepsze treści, zwiększać zaangażowanie odbiorców, generować większe zasięgi oraz przyciągać Klientów do Twojej firmy. Strategia, którą zaproponuje Ci nasza agencja, jest podstawą do dalszego rozwoju działań i ich optymalizacji, które nigdy się nie kończą, ponieważ konkurencja i Klienci nie stoją w miejscu, szukając interesujących ich usług lub produktów tam, gdzie jest im wygodniej i szybniej.

google analytics

Odezwij się do nas

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Odezwij się do nas już dziś

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT Z NAMI

Sprawdź portfolio

Obsługujemy kilku osobowe firmy jak i również duże przedsiębiorstwa.